Yaz gardırobunda olmazsa olmazlar

Mevsim değişikliklerinde gardıropları yeniden düzenlemek bir hayli zor. Moda renkleri seçmek, moda desenlerden tercihler yapmak, bunları uygun ayakkabı ve çantalarla tamamlamak gerek. Ama neyse ki bazı joker parçalar var ve bu parçalar her yaz sezonunda kurtarıcı konumunda yer alıyor. Hiçbir zaman modası geçmeyen bu joker parçalara sahip olmak oldukça kolay. Sadece ne alacağınızı bilmeniz yeterli.

beyaz-t-Shirt

Bunun için size birkaç öneri sunuyoruz, işte yaz gardırobunda olmazsa olmazlar;

  • Beyaz T-Shirt: Aslında beyaz t-shirtlerin her bayanın en önemli kurtarıcısı olduğunu herkes bilir. Yaz mevsimi gelmeden beyaz t-shirtlerin her cinsi dolaplarda yerini almalıdır. Yuvarlak yaka, V yaka, kısa kollu, ince askılı ve kalın askılı modeller her türlü kombinin içerisinde kolaylıkla değerlendirilen ve her türlü takı ile mükemmel bir birleşim yaratabilen olmazsa olmazlardır.
  • Mini Siyah Elbise: Yaz mevsimi geldiğinde elbiselerin kadınlarda yarattığı etki bir başka olur. Özellikle siyah renkte mini elbiseler her ortama ayak uydurabilen özel parçalardandır. Sabah kahvaltıya giderken giyip çıkacağınız siyah mini elbiseniz gecenin ilerleyen saatlerinde dahi sizi rahatlıkla taşıyabilir.

siyah-elbise

  • Kot Şort: Yaz demek rahatlık ve özgürlük demektir birçok bayan için. Ama aynı zamanda şık ve tarz olmak gerek. Kot şortlar ise bunu en iyi sağlayan ve yaz döneminde her gardıropta olması gereken bir parça. Her tarzda kadının dolabında bulunması gereken kot şortlar giyilen ayakkabı ve üst ile bin bir farklı modele girebilir.

kot-sort

  • Sandaletler: Yaz mevsiminin geldiğini sandaletlerin dolaplardaki yerlerini almaya başlaması ile anlıyoruz. Özellikle birbirinden güzel elbiseler ve kot şortlar ile rahatlıkla kullanılan sandaletler olmazsa olmazlardan.
  • Tulum: Son yılların en gözde tarzlarına öncülük ediyor tulumlar. Her mevsim dolaplarda olması gerekiyor. Yaz mevsiminde ise askılı veya straplez, şortlu tulumlar sizi olmadığınız kadar rahat ve tarz gösteriyor.

tulum

  • Babet: Çiçek desenli veya bohem tarzı elbiselerinizi bir babetle kombinlemek harika fikir. Bununla birlikte kapri pantolonlarınızı ve boyfriend jeanlarinizi de babet ile rahatlıkla giyebilirsiniz. Şortları tamamlamak içinde oldukça güzel bir öneri. Bu durumda yaz mevsimi geldiğinde her dolapta bulunması gereken parçalardan birisi de babetler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir