Yaz davetleri için 5 kombin önerisi

cut-out-trendi

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğünler, partiler ve çeşitli organizasyonlar da başlamış bulunuyor. Bu davetlerde kullanacağınız kombinlerle yaz mevsimini yaşamanız ve yaşatmanız da büyük bir önem taşımaktadır. Bu konuda size sunacağımız yaz davetleri için 5 kombin önerisi sayesinde her zaman şık bir bayan olarak davetlerde yer alabilmeniz mümkün olacaktır.
1. Cut out trendi: Gece elbiseleri için ideal olan cut out trendi sizi kesinlikle çok şık bir bayan haline getirecektir. Gece mavisi rengindeki bir cut out elbiseyi tribal olarak adlandırılan büyük takılarla kombin edebilirsiniz. Bu takılarla aynı renkte ayakkabılar kullanarak elbisenizle aynı tonlarda bir çantayı aldığınızda elbisenizi ön plana çıkarırken detaylar içerisinde boğulmaktan da kurtulabileceksiniz.

2. Prenses kesim elbiseler: Düğün ve nişanlarda tercih edilebilecek olan bu modeller içinde özellikle yaz aylarındaki davetlerde tercihinizi bebek mavisi renginden yana kullanabilirsiniz. Genellikle korseli olması sebebi ile bu elbiselerin karın ve basen bölgenizdeki fazlalıklarınızı kapatacak olması da bir avantaj sağlıyor. Üst kısmı taşlarla süslü alt kısmı düz renkteki bir elbise ile elbisenizdeki taşlarla uyumlu bir çanta ve bu taşların renkleri ile uyumlu ayakkabılar kullanabilirsiniz. Kombinizi tamamlamak için ince bir kolye de yeterli olacaktır. prenses-elbise

3. Pudra pembesi ile gri veya füme kombini: Pudra pembesi ile gri ya da füme renklerinin bir arada bulunduğu elbisenizle platform topuklu ayakkabılar kullanmanız doğru bir seçim olacaktır. Minik bir çanta ve abartısız küpelerle tamamlayacağınız kıyafetinize işleme ve detay varsa saçınızda sadeliğe gitmeniz doğru bir seçim olacaktır.

4. Kabarık etekli mini elbiseler: Mini ve kabarık eteği bulunan elbiseler ya da üstü bol görünüme sahip kalça kısmı dar inen elbiseler tercih ettiğinizde metalik renklerdeki kalın kemerlerin çok doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Bu tarz elbiselerle kullanacağınız büyük küpeler de doğru bir seçim olacaktır.kabarik-etek

5. Romantik retro kombini: Gece elbiselerinde 60’lı yılların esintisini hissedebileceğimiz bu sezonda bu tarz elbiselerde stilettoları kullanmanızın çok doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok kıyafetinizle uyumlu olabilecek ten rengi stilettoları gardırobunuza almanız bu konuda size yardımcı olacaktır. Bu tarz elbiselerde takı seçimlerinizi sade modellerden yana kullanmanız da doğru bir seçim olacaktır.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir