Vintage bavuldan sehpa modelleri

sehpa-bavul-2

Evinize nostaljik bir hava vermek istiyorsanız vintage parçalardan daha iyisi düşünülemez. Vintage bavullar son dönemlerde dekorasyonun önemli bir parçası haline geldi. Bu eski tarz valizleri birer ev eşyasına dönüştürerek şık ve farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda valizinizde herhangi bir değişiklik yapmadan orijinal haliyle de dekoratif aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Valizler ile yapılabilecek pek çok alternatif var. Ben bu yazımda sizlere sehpa örneklerini paylaşacağım. Vintage bavulları dekorunuza uyarlarken farklı şekillerde kullanabilirsiniz. İster birkaç bavulu üst üste dizerek ister tek başına kullanarak hoş bir sehpaya dönüştürebilirsiniz.

bavul-sehpa

valiz-sehpa-3

Oturma odanızda orta sehpa veya koltuğunuzun yanı başında köşe sehpası olarak kullanabilirsiniz.

valiz-sehpa-4
Sehpa olarak değerlendireceğiniz bavulları çiçekler ve dekoratif aksesuarla daha sevimli bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bavulunuza ayak taktırarak tam bir sehpa görünümüne ulaşabilirsiniz. Salonunuzun bir köşesinde dekoratif bir sehpa olarak kullanabilir veya okuma koltuğunuzun yanı başında kahvenizi ve kitabınızı koyabileceğiniz bir sehpa elde edebilirsiniz. Sehpa olarak kullanacağınız bu eski tarz bavulların evinize farklı ve nostaljik bir hava katacağı kesin.

bavul-sehpa-2

sehpa-bavul

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir