Size aşık olduğu anlamanın 5 yolu

asik-cift-2

Kadın erkekler ilişkilerinde erkekler her zaman duygularını açıklıkla ifade edemezler. Öyle ki bazen size âşık olduklarını kendilerine dahi itiraf edemezler, kaldı ki size itiraf etsinler. Eğer siz de bu kişiye aşıksanız, işte o zaman işiniz biraz zor. Bu durumda bir itiraf beklemeye kalkarsanız hata yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tavır ve davranışlardan bunu hissedebilmeniz ve ona göre karşılıklar vererek erkeğe güven kazandırmanız olmalıdır. Peki bir erkeğin size aşık olup olmadığını anlamak kolay bir iş midir? Elbette bunu anlayabilmek için bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.

İşte bir erkeğin size aşık olduğu anlamanın 5 yolu;

  1. Eğer bir erkek sizi gerekli, gereksiz bir şekilde bahaneler bularak sürekli arıyorsa ondan şüphelenmelisiniz. Bazı aramalar gerçekten gereklilikten olabilirken, bazılarının mantıklı hiçbir açıklaması bulunmamaktadır. Bu telefonlar günün her saatinde size geliyorsa, bu erkek sürekli sizi düşünüyor ve bir şekilde iletişim kurabilmenin yollarını arıyor demektir. Ancak bu durum sizi hemen heveslendirmesin. İlk başlarda bu aralamalara pek zaman ayıramıyorsunuz gibi görünün. Sonunda hala vazgeçmiyor ve her seferinde bir neden buluyorsa doğru yoldasınız demektir.
  2. Eğer bir erkek, size özel bir şeyler yapıyorsa bu bir ipucu olabilir. Neden Ayşe veya Fatma için değil de sizin için, bunun bir nedeni olmalı. asik-cift
  3. Toplulukla hareket etseniz dahi, sizin ilgi alanlarınız doğrultusunda planlar yapıyor ve herkesi bu doğrultuda yönlendiriyorsa dikkatli olun, bu erkek size aşık olabilir. Sizi mutlu edebilmek için, tek başına yapmaya cesaret edemediği şeylere arkadaşlarınızı da karıştırıyor olabilir.
  4. Dudaklar ne kadar sussa da, gözler her zaman ele verir. Bir erkek size olan aşkını dile gelip söylemseyemese de gözleri bunu itiraf edecektir. Size karşı olan hayran bakışlar, sizi her gördüğünde parlayana gözler ve sürekli üzerinizde olan, sizi takip eden bir çift göz, her daim istem dışı hareketlerdir ve hiçbir insan bunları kolay kolay kontrol altında alamaz. Eninde sonunda açık verecektir.
  5. Eğer bir erkek sizinle baş başa kalabileceği ortamlar yaratmaya çalışıyorsa kesinlikle size âşık demektir. Baş başa kalınan ortamlar her daim kadın erkek ilişkilerinde birçok kıvılcımın alev aldığı anlardır. Bu anları çoğaltmak, ateşle barut yan yana durmaz misali ileride yaşanacak patlamalara birer hazırlıktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir