Seyahat çantanızda yer açıyoruz

sampuan

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Şampuan 10 ml tek kullanımlık ambalajıyla kolayca taşınıyor. Seyahatiniz boyunca saçınızın dengesini koruyarak benzersiz arınma ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

Bir şampuandan beklediğiniz her şeyi, seyahat boyu tek kullanımlık ambalajıyla Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Şampuan size sunuyor. Taşınması kolay 50 adet 10’ar ml’lik sunumu ile şampuanınız her an yanınızda. Seyahatleriniz sırasında yeterli adette yanınıza aldığınızda taşıma kolaylığı sağlayan Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Şampuan saçlarınızda benzersiz arınma ve ışıltıyı hissetmenizi sağlıyor.

Yüzde 100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Şampuan saçınızın doğal dengesini koruyarak kökten uca besleyip güçlendirerek dökülmeyi önlüyor. Kadın erkek tüm saç tiplerine uygun olmasının yanı sıra saç tellerine zarar vermeden arındırıyor. Gün boyu sürecek ipeksi, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Kepeğe karşı etkili formülü paraben içermemesiyle de sağlıklı bir seçenek sunuyor.

EST Shop’ta 100 TL ve üzeri ücretsiz kargo ve kapıda ödeme fırsatlarıyla sunulan Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Şampuanın 50’li paketi yalnızca 12,50 TL satış fiyatıyla kullanıcılarla buluşuyor.

Bilgi için: http://shop.eyupsabrituncer.com/dogal-zeytinyagli-sampuan-10-ml-50-li-paket

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir