Sevgililer Günü için özel hediye önerileri

Sevgililer Günü’nde sevgilinize güzel bir hediye almayı elbette istersiniz. Ancak bir erkeğe beğenebileceği bir hediye almak çok zor olabilir.

sevgililer günü 5

Sevgililer Günü’ne özel hediyeler arasından seçim yapabilmeniz için size bazı hediye önerileri hazırladık. Bu öneriler sayesinde daha önce erkek arkadaşınıza ya da eşinize almadığınız romantik ve ilginç hediyeler alabilirsiniz.

Sevgililer Günü için özel hediye önerileri

Kişiye özel fotoğraf baskılı çakmak: Söz konusu erkeklere hediye almak olduğu zaman her zaman kullanabilecekleri bir eşya almanız daha faydalı olacaktır. Kalıcı olması bakımından fotoğraf baskılı bir çakmak almanız daha doğru bir seçim olabilecektir. Çakmağın bir yüzüne erkek arkadaşınızın fotoğrafını diğer yüzüne kendi fotoğrafınızı ya da anlamlı bir sözü bastırarak her zaman erkek arkadaşınızın yanında olabilirsiniz.

Projeksiyonlu gece lambası: Sevgilinize akşam yatmadan evvel sizi hatırlatacak hoş bir hediye alabilmek için tercihinizi bu projeksiyonlu gece lambalarından yana kullanabilirsiniz. Erkek arkadaşınızın odasına yıldızları getirmenize olanak sağlayacak olan bu gece lambaları sayesinde yıldızları sevgilinizin odasına kadar taşıyabilirsiniz. Büyülü bir atmosfer yaratacak olan bu projeksiyonları kullanarak romantik bir ortam hazırlayabilir ve Sevgililer Gününü daha romantik bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Lazer fotoğraf işlemeli kristaller: Çeşitli ebat ve şekillerde olabilen bu kristaller içerisine lazer tekniği ile işlenmiş olan fotoğraflar sayesinde Sevgililer Gününde hediye arama derdinizden kurtulabilirsiniz. Tabanında siyah granit bir mermer bulunan bu kristallerin üst kısmında bulunan kristale birlikte çektirdiğiniz güzel bir fotoğrafınızı işletebileceğiniz gibi güzel ve anlamlı bir söz de ekletebilirsiniz. Erkek arkadaşınızın ya da eşinizin çalışma masasında kullanabileceği bu kristaller sayesinde çalışırken bile sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Mahçup Eeyore hediye sepeti: İçerisinde değişik hediyeler barındırmakta olan bu hediye sepeti rahatlıkla sevgisini ifade edemeyen kişiler için çok doğru bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Sizin yerinize aşkınızı anlatacak olan Eeyore peluş oyuncak, kırmızı kalpli çerçeve, kalp şeklindeki dekor çikolatalar, kokulu kalp şeklindeki mumlar ve kırmızı kalp şeklindeki kağıtlar üzerinde farklı dillerde “Seni Seviyorum” mesajı ile Sevgililer Günü’nde erkek arkadaşınıza ya da eşinize sevginizi çok daha kolay bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Fotoğraflı kalp masa saatleri: Alt kısmı sabit durması için bir tabanlıkla desteklenen bu kalp şeklindeki saatler üzerine birlikte çektirdiğiniz fotoğrafınızın işlenebilecek olması sayesinde kişiye özel bir hediye hazırlatabilmeniz mümkün olacaktır. Bu bakımdan hediye tercihlerinizi değerlendirirken bu masa saatlerini de aklınızda bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Özel video: Sevgilinizle ya da eşinizle tanışma hikayenizden başlayarak birlikte geçirdiğiniz günleri anlatabilecek romantik bir müzik de bulunan bir video hazırlatabilirsiniz. Bunun için animasyon karakterlerden de faydalanarak daha kapsamlı bir hediye hazırlayabilirsiniz. Videonun sonunda da kamera karşınıza kendiniz geçerek ona olan duygularınızı samimi bir şekilde dile getirebilir ve eğer elinizden geliyorsa güzel bir şarkı ile videoyu sonlandırabilirsiniz. Emin olun parayla alacağınız pek çok hediyeden daha etkili bir hediye olacaktır.

Sevgiliye özel kitaplar: Erkek arkadaşınız ya da eşinizle aranızdaki ilişkinin her anını kullanarak hazırlatacağınız roman gibi bir kitap sayesinde klasik hediye seçenekleri yerine daha orijinal bir hediye verebilmeniz mümkün olacaktır. Yaklaşık 100-150 sayfalık bir kitapla birlikte geçirdiğiniz zamanın ne kadar özel ve güzel olduğunu gösterebilirsiniz.

Sevgili yastığı: Çok romantik ve özel bir hediye olarak karşımıza çıkan sevgili yastığı iki parçadan oluşuyor. Ayrı iken kırık bir kalp olarak elinizde kalan bu yastıklar birlikteyken tam bir kalp şeklini alarak tamamlanmış oluyor. Bu bakımdan ilişkinizi de tam olarak anlatmaya olanak sağlıyor.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir