Popolin pişik önleyici krem pişik için doğal çözüm

popolin-pisik-kremi

Bebeklerin genelde popo ve kasık bölgesinde görülen, erkeklerde torbalara kızlarda kutuya doğru uzayan kırmızımsı ve beyazımsı lekelere pişik diyoruz.

Candida albicans adlı mantarın neden olduğu pişik, bebeğin uzun süre kirli ve ıslak bezle kalması, cildin hava almaması, mide ve bağırsak sorunlarına bağlı olarak oluşabiliyor. Bebek ve anne için oldukça rahatsız edici, keyifsiz bir durum olan pişikten kurtulmanın birkaç basit yolu var. Bunlardan en etkilisi ise pişik kremleri.

Bebeğinizin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiş doğal bebek bakım ürünleri ile önde olan Popolin, pişik önleyici kremleriyle pişik tedavisi için etkili bir çözüm sunuyor. Popolin’in pişiğe karşı iki tane mucizevi ürünü var.

Popolin Pişik Önleyici Krem
Bebeğinizin hassas cildini pişiklerden korumanın en iyi yolu Popolin pişik kremi. Lanolin ve Camomile içeren özel formülü ile cildi besleyip yumuşaklık kazandıran Popolin pişik kremi, koruyucu özelliği ile tahrişlerin önüne geçiyor. Böylece bebeğiniz sağlıklı ve yumuşacık bir cilde kavuşuyor.

Popolin Omega
Omega 3-6-7-9 ve vitamin özlü Popolin Omega, pişik için son derece etkili bir formül. Bitki özlü Popolin Omega kızarıklığı ve tahrişi önleyerek pişiğin iyileşmesine yardımcı oluyor . Antifungal ve antibakteriyel özelliğe sahip “Climbazole” ile mantar ve bakteri oluşumunu engellerken,  içeriğindeki Çinko Oksit ile yaraların iyileşmesini hızlandırıyor. Jojoba yağının yoğun nemlendirici etkisiyle cildi koruyup besliyor ve yumuşacık yapıyor.

A,E ve F vitaminleri bakımından zengin olan Bitki Özlü Popolin Omega, hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildi besliyor. E vitamini ile hücreleri koruyup cilde yumuşaklık verirken, F vitamini sayesinde yaraların çabuk iyileşmesini sağlıyor.

Popolin Pişik Önleyici Krem ve Popolin Omega ile kısa zamanda bebeğinizin pişik problemi son bulacak. Bebeğinizin her alt değişiminde Popolin pişik kremlerini kullanmayı unutmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir