Philips Izgara ile sağlıklı yemeklerin tadını çıkarın

izgara

Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile dikkat çeken Philips, sağlıklı beslenme trendini benimseyen kullanıcılarının beğenisine sunduğu Philips Izgara ile pratik ve hızlı yemek hazırlama imkânı tanıyor.

Yaşamın her anında evde sağlıklı ızgara keyfini yaşamak isteyenlerin favorisi olmaya aday olan ürün, tüm besinlerin lezzetini ve suyunu muhafaza eden yüksek sıcaklık ızgara plakalarına sahip.

Ayarlanabilir termostatı (70°C – 230°C) ile her türlü yiyecek için mükemmel sonuçlar sunan Philips Izgara, hızlı ısınan ve ısıyı sabit tutabilen yüksek gücü ile de kullanıcılarına zaman kazandırıyor.

Tek ürün, 3 farklı pişirme tarzı…

Çoklu ızgara sistemi ile üç farklı fonksiyonu bir arada barındıran Philips Izgara’nın temaslı ızgara konumu ile et, balık, sebze ve sandviçler için çift taraflı hızlı pişirmeye olanak veriyor.

Fırın konumu, enfes pizzalar hazırlanmayı sağlarken, domates ve kabak gibi sebzelerin üzerinde etrafa bulaştırmadan peynir eritmeyi ve konuklar için leziz atıştırmalıklar hazırlamayı mümkün kılıyor.

Açık konumu ile küçük bir barbeküye dönüşen Philips Izgara, geniş alanı ile kalabalık buluşmalarda ev sahiplerine rahatlık sunarken, konuklara masada ızgara keyfi yaşatıyor.

Makinede yıka, tepsi gibi sakla…

Bulaşık makinesinde yıkanabilen plakaları ile kullanım sonrası temizlikte de kolaylık sağlayan Philips Izgara, kablo sarıcısı ve dikey saklama avantajıyla küçük mutfaklar için yerden tasarruf sağlıyor.

Sağlıklı, leziz ve hızlı yemekler için mutfaklarda yerini alan Philips Izgara’nın tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 339,99 TL.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir