Patchwork halı modası

Patchwork-hali

Kırk yama olarak tanımlanan Patchwork modasının koltuklardan sonra halılara da uygulandığını görebiliyoruz. Patchwork halı modası sayesinde evinizde renklerin daha çok kullanılması ve evinizin daha modern bir hale gelmesi mümkün olacaktır. Yama mantığıyla yola çıkarılarak hazırlanılan kumaşlar içerisinde birbirinden farklı renkleri bir arada toplayan modelleri görebileceğimiz gibi renk paleti gibi aynı rengin değişik tonlarını da aynı halı içerisinde görebilmeniz mümkün olacaktır.

Söz konusu ev dekorasyonu olduğunda en önemli hususlardan biri olarak karşınıza çıkan halı seçimi konusunda size büyük bir kolaylık sağlamakta olan Patchwork halı modası sayesinde farklı mobilya renklerine sahip odalar için halı seçmeniz çok daha kolay bir hale gelecektir. Geriye dönüş modasının bir eseri olarak karşımıza çıkan bu kırk yama halı modellerini sadece Vintage dekorasyonunun hakim olduğu evlerde değil modern tarzda dekore edilmiş olan evlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Renkleri kullanarak enerji dolu bir yaşam alanı yaratmanıza olanak sağlayan bir yapısı bulunan Patchwork halı modası sayesinde ev dekorasyonunuzda bulunan uyumsuzluktan kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Her ne kadar modern olursa olsun küçücük bir obje ile bile uyumlu hale getirebileceğiniz bir yapıya sahip olan Patchwork halılar ev dekore ederken size büyük bir kolaylık sağlayacak ve yapacağınız değişikliklerin doğru kararlar alınarak yapılmış olmasına olanak sağlayacaktır.

Patchwork-hali-1

Çiçek desenlerinin kullanıldığı bir evde, pastel renklerin hakim olduğu bir evde ya da İskandinav tarzı gibi daha çok sade renklerin kullanıldığı bir evde bile yaşam enerjisi oluşturmaya olanak sağlayacak olan Patchwork halı modasını kullanarak göz kamaştırıcı salonlar, huzur bulunacak yatak odaları, çocuklarınızın eğlenebileceği genç ve çocuk odaları ve rahat çalışabileceğiniz bir çalışma odası kullanabilirsiniz.

Evinizin hemen her odası için kullanabileceğiniz niteliklere sahip bir halı bulmanıza olanak sağlayan Patchwork halı modası sayesinde bu modayı sadece odalarınızda değil hollerde, antrelerde, koridorlarda ve banyolarınızda da uygulayabilirsiniz. Değişik ebat ve renklere sahip olan Patchwork halılar arasında paspas ve yolluk modelleri de bulunduğu için evinizin her alanında bu modeli uygulayabilirsiniz. Özellikle evinize etnik bir hava da katabilmek için bu halı modelleri içerisine mutlaka bakmalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir