Renkli ve sevimli mutfaklar

Mutfak dekorasyonunda önemli olan şık ve kullanışlı alanlar yaratmaktır. Küçük dokunuşlar ve doğru seçimler ile harika mutfaklara sahip olabilirsiniz. Sizin için bir araya getirdiğimiz renkli dekorasyon önerileri size bu konuda ilham verebilir.

mutfak-renkli

Eski sandalyelerinizi farklı renklerde boyayarak onları yeniden değerlendirebilir, mutfağınıza canlılık katabilirsiniz. Eski tarz renkli buzdolaplarını pek çok markada bulmanız mümkün. Renkli bir buzdolabı ile ortama farklı bir hava verebilirsiniz.

mutfak-dekor-gri

Romantizm deyince aklınıza sadece pembe rengi gelmesin. İşte size sarı ve grilerle bezenmiş sevimli bir mutfak. Puantiyeli masa örtüsü  ve dekoratif aksesuarlar ile daha şirin hale getirmek elinizde. Mutfağınızı çiçekli duvar kağıdıyla da kaplattınız mı tamamdır.

dolap-mutfak

Bütçenizi yormadan mutfağınıza farklılık katmak istiyorsanız eski dolabınızı elden geçirin. Eski dolaplarınızın iç kısmını renkli kağıtlarla kaplayarak onlara yeni ve hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Minik çiçekli duvar kağıtları mekana canlılık katacaktır.

renkli-ekmek-kızartma

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz mutfağınızda renkli objelere yer verin. Özellikle renkli küçük ev aletleri ile mutfağınıza sevimlilik katabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir