Mucizevi Macadamia yağı ile ciltte kuruluğa ve kırışıklıklara veda zamanı

el-vucut-losyonu

Kökeni çok uzaklara, Avusturalya’ya kadar dayanan Macadamia yağının nemlendirme ve gençleştirme etkisi yeni Eyüp Sabri Tuncer Doğal Macadamia Yağlı El ve Vücut Losyonu ile artık elinizin altında. Eyüp Sabri Tuncer marka garantisi ve inovatif üretim teknikleriyle doğanın sunduğu Macadamia mucizesi shop.eyupsabrituncer.com’dan vereceğiniz siparişle, kapınıza kadar geliyor.

Yaşantımız içerisinde maruz kaldığımız hava değişimleri, stres, yaşlanma gibi olumsuz etkiler cildimizin yıpranmasına ve genç görünümden uzaklaşmasına neden oluyor. Bu olumsuzluklara rağmen doğa tüm bereketini cildimizle bütünleştirmek ve onu yeniden canlandırmak için hazır. Zeytinyağı, bitki özleri gibi doğal konseptli güzellik reçeteleri ise her geçen gün güncellenerek değerli formülleri bizlere sunuyor. Doğanın mucizevi ama bir o kadar da gizli kalmış ürünlerinden bir tanesi de “macadamia”…

Anavatanı Avusturalya olarak kabul edilen bir fındıkgil olan Macadamia, yüksek antioksidan özelliği ile cilt bakımı için son derece ideal. Yaklaşık %22 oranında “Omega 7” içeren özü ile ciltteki kırışıklıkların giderilmesinde ve genç bir görünüm kazanmasında anti aging etkisi yaratıyor. Bu değeri ürünleri ile buluşturan Eyüp Sabri Tuncer, Yeni Doğal Macadamia Yağlı El ve Vücut Losyonu ile cildini sevenlere mükemmel bir deneyim sunuyor. İçeriğindeki cildin daha fazla nemi barındırmasını sağlayan Ecocert sertifikalı aktif madde bileşimi sayesinde nemi âdeta hapseden ürün, doğal macadamia yağının yanı sıra doğal zeytinyağı ile zenginleşen formülü ile cildinizde bebek teni etkisi yaratırken, E vitamini sayesinde cilt hücrelerinizi onararak ve koruyor.

Koku profili ile de son derece ilgi çeken ürün, vanilya ve tonka yemişinin beyaz çiçekleriyle yumuşak ve tatlı bir esintisini hissettiriyor. Eyüp Sabri Tuncer Doğa Macadamia Yağlı El ve Vücut Losyonu 250 ml ürün için online mağaza fiyatı yalnızca 5,32 TL. Ayrıca Eyüp Sabri Tuncer online mağazadan 100 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kargo ücreti alınmıyor.

Tüm cilt tiplerinde günlük kullanım için uygun olan Eyüp Sabri Tuncer Doğal Macadamia Yağlı El ve Vücut Losyonu paraben, mineral, hayvansal yağlar, insan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler içermemesiyle de öne çıkıyor. Eyüp Sabri Tuncer ayrıca tüm ürünleri için tüketicilere hayvanlar üzerinde test edilmediğinin güvencesini veriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir