Kötü geçen ilk buluşmadan kaçmanın yolları

ilk-bulusma

İlk buluşmalar her zaman heyecan verici olmuştur. Buluşma yerinin belirlenmesi ve buluşmaya hazırlık süreci ben geçmek bilmez. Özellikle biz kadınlar bile buluşmaları çok önemsiz ve A’dan Z’ye her türlü bakımımızı tamamlar öyle gideriz ilk buluşmalara. Ne de olsa ilk izlenim çok önemlidir. Uzun süredir takip ettiğimiz ve çok beğendiğimiz veya sanal ortamda uzun zamandır arkadaşlık ettiğimiz ve etkilendiğimiz kişinin bizi beğenmesi son derece önemlidir.

Bunca hazırlık ve heyecanın ardından gerçekleşen buluşmalar bazen hiç umduğumuz gibi gerçekleşmeyebilir. Hayran olduğumuz ve etkilendiğimiz insan bize tam bir kâbus yaşatabilir. Bu durumda yapılacak tek şey hemen o ortamı terk etmek olacaktır. Ama nasıl?

Eğer ilk buluşma için harcadığınız onca zamana ve heyecana yazık olduğunu düşünüyorsanız ve karşınızdaki insana sizi aldattığı için biraz kızdıysanız açık olun. Hiç zaman kaybetmeden kendisinin umduğunuzdan çok farklı bir insan olduğunu söyleyin ve orayı terk edin. ilk-bulusma-1

İlk buluşma sizin için bir kâbus olduysa ve olumsuz vereceğiniz her tepkiye karşılık karşınızdaki insanın nasıl bir tepki vereceğini kestiremiyorsanız lavaboya gitmek için izin isteyin ve oradan bir arkadaşınızı arayarak sizi acil olarak çağırmasını isteyin. Masaya geldiğinizde gelen telefonun ardından hiçbir açıklama yapmadan sadece kalkmanız gerektiğini söyleyin ve acele bir şekilde o ortamı terk edin.

İlk buluşma sizin için katlanılmaz bir hal aldıysa eski sevgiliniz size yardımcı olabilir. Karşınızda oturan ve hiç hoşlanmadığınız kişiye eski sevgilinizin de aynı ortamda olduğunu ve hemen kalmanız gerektiğini söyleyin. Konuşmasına fırsat vermeden orayı tek başınıza terk edin.

İlk buluşmanızda eğer karşınızdaki erkeğin hareketlerinde hiç hoşlanmadıysanız ve bir an önce orayı terk etmek istiyorsanız, ancak aynı zamanda karşınızdaki insanı yine de kırmadan bunu yapmak istiyorsanız masanızda bulunan içeceği ufak bir sakarlık sonucu üzerinize dökün. Bir erkek olsa üzerini belki peçete ve su ile temizleyerek sohbete devam edebilir ancak hiçbir kuvvet bir kadını bu şekilde bir ortamda oturtamaz. Üzeriniz dökülen içeceği bahane edin ve bir an önce kalkmanız gerektiğiniz söyleyerek o ortamı terk edin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir