Kot gömlek nasıl giyilir?

Kot gömlek modası bu sene de tam gaz devam ediyor. Hemen her mevsim rahatlıkla kullanabildiğimiz kot gömlekler dolabımızın vazgeçilmezleri arasına girdi bile. Rahat olmasının yanı sıra oldukça şık olan bu gömlekleri kış boyunca üzerimizden çıkarmaya niyetimiz yok.

Bu güzel parçayı en iyi şekilde kombinlemeniz için size fikir verecek stil örneklerini bir araya getirdik.

gomlek-pantolon

Skinny pantolonla:
Kot gömleğinizi dar paça pantolonlar ile kombinleyerek spor ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gömleğinizi dışarıda bırakarak rahat ve cool görünürken, içte kullanıp daha zarif bir görüntü elde edebilirsiniz.

deri-pantolon

Deri detaylarla:
Gömleklerinizi deri etek veya pantolonlarınızla giyerek harika görünebilirsiniz. Gömleği pantolonun üstüne bırakarak salaş bir tarz yaratırken, etekle giydiğinizde içeride tutup daha şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.Günlük kullanımda eteğinizi kısa botlar yada spor ayakkabılarla tamamlayın.Kıyafetinize feminen bir hava katmak için topuklu ayakkabılardan şaşmayın.

deri-etek-4

Kalem etekle:
Sportif kot gömleğinizi kalem eteklerle giyerek alışılmışın dışında bir kombine imza atabilirsiniz. Her renk etekle rahatça uyum sağlayacak kot gömleklerinizle çabasız bir şıklık yakalayabilirsiniz.

kalem-etek-kombin

 

Kot üstüne kot:
Denim on denim modası yani kot parçaların birlikte kullanımı oldukça revaçta. Kot gömleğinizi aynı yada farklı tonlarda jean pantolonlarınızla giyerek siz de bu akıma uyum sağlayabilirsiniz.

kot-gomlek-3

kot-gomlek-2

Dantel parçalarla giyin:
Kim demiş kot gömlek ile dantel bir arada olmaz diye. Öyle de güzel uyar ki. Asaletin ve zerafetin simgelerinden dantel, kot gömleklerle harika bir uyum yakalıyor. Kot gömleğinizi dantel etek veya şortlarla zarif ve çekici bir görünüme bürünebilirsiniz.

dantel-etek

Blazer Ceketle giyin:

Kot gömleğinizi tıpkı klasik gömlekleri giydiğiniz gibi blazer ceketlerle kombinleyebilirsiniz. Böylece spor -şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

blazer-ceket-kombin

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir