Kardeş odalarına dekorasyon fikirleri

Kimilerinin pek hoşuna gitmese de kardeşle aynı odayı paylaşmak aslında çok güzel bir duygudur. Ancak her ne kadar kardeş olsalar da kendilerini rahat ve özel hissedecekleri bir odaları olsun isterler. Eğer fazladan tek bir odaya sahipseniz, bu odayı güzel ve kullanışlı bir şekilde dekore ederek çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.Kardeş odalarını dekore ederken size kolaylık sağlayacak birkaç dekorasyon fikrini bir araya getirdik.

kardeş-oda
Çocuk odanızda iki yatak için yeterince yer bulunuyorsa, odanın penceresini merkez alarak yatakları yan yana yerleştirebilirsiniz. İki yatak arasına koyacağınız şifonyeri hem komodin hem de depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

cibinlik-yatak

Çocuklarınızın yatağını sevimli cibinliklerle süsleyerek renkli ve şık bir oda hazırlayabilirsiniz.

perde-oda

Kardeşi ile odasını paylaşan çocuklara biraz daha özgürlük tanımak için yatakları renkli perdelerle ayırabilirsiniz. Belki kardeşlerden birisi erken uyumak isterken diğeri kitabını okumak isteyebilir.

ranza-yatak-2

Ranza, kimi çocuklar için sevimsiz görünse de kimileri için oldukça eğlenceli bir uyku alanıdır. Uykuya dalmadan önce yapılan kısa sohbetlerin tadı ve kardeşine yakın olmanın verdiği his bir başkadır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir