İlkbahar yaz sezon trendleri

Kışın kasvetli havasından çıkıp ilkbahar ve yazın dinamik, renkli ve keyifli havasına girdiğimiz şu günlerde ilkbahar yaz sezon trendleri de bayanların en çok ilgi duyduğu konular arasında yer alıyor. Bu sezon bayan modasına genel olarak bakıldığı zaman çoğunlukla renkli ve desenli ürünlerin dikkat çektiğini görebilmek mümkündür. Sokak modasının öne çıktığı bu sezonda bol pantolonlar, denim kumaşlar yine popüler olmaya devam ediyor.

Pötikare: Desen konusunda bu yılın en trendi pötikareler olarak karşımıza çıkıyor. Özelikle pastel ve canlı tonlarda karşımıza çıkan bu küçük ve sevimli kareler hem şık hem de spor kombinler için çok doğru bir seçim olacaktır.

potukare-1

Bohem: İlkbahar ve yaz sezonu denildiği zaman bohem rüzgarından bahsedilmemesi söz konusu olamaz. Festival ve konserler için ideal olan bu stil sadece gün içerisinde kullanılan elbiselerde değil gece kıyafetlerinde de kendini göstermeye başlayacak. Farklılık yaratmak isteyenler için çok doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

Bol pantolon: Geçen yıl da dikkat çeken kıyafetler arasında yer alan bol pantolonlar bu sezonun da trendleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra bu bol pantolonların boylarındaki kısalma da ilgi çekiyor. Bu ürünleri bazı tasarımcıların midi etek formlarında tasarladığını da görebilirsiniz.

bol-pantolon

Süet: Bu sezonun şaşırtıcı şekilde trend olan ürünleri arasında başta süet gelmektedir. Elegan bir duruş sergileme konusunda oldukça başarılı olan süeti etek ve bluzlar gibi kıyafetlerde sıklıkla görebilirsiniz. Tamamen süet kıyafetler görebileceğiniz gibi süetin hareketlendirme amaçlı kullanıldığı kıyafetleri de görebilirsiniz.

Denim: Hem kış hem de yazın vazgeçilmezi olan denim, bu sezon da trendler arasında yer alıyor. Denim pantolon, elbise, gömlek ve ceketler mutlaka gardırobunuzda bulunması gerekenler arasında yer alıyor.

Çiçek desenleri: Son birkaç yıldır trend olan çiçek desenleri bu yıl da ilkbahar ve yaz aylarına canlılık katacak. Önceki sezonlarda küçük olan çiçek boyutlarının bu yıl oldukça büyük olduğunu görebilirsiniz.kimono

Uzakdoğu modelleri: Kimonolar ve bunları bağlamakta kullanılan obiler tasarımcıların ilham aldıkları ürünler arasında yer almakla beraber bayanların da ilgisini çekmektedirler. Sokaklarda bu şekilde giyinmiş bayanları bu yıl görmeye alışacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir