Hiç ummadığınız 3 kadın modeli

hayalperest

Ah şu kadınlar, ne kadar anlaşılmaz, karışık ve zorlar.’ Neredeyse tüm erkekler aynı şeyi düşünüyor. Entrika ve oyunlardan pek anlamayan ve her olaya düz mantıkla yaklaşan erkeklerin kadınlar hakkında bu şekilde düşünmeleri normal. Gerçekten kadınlar bazen öyle davranışlarda bulunuyorlar ki, bunları anlamak ve karşılık vermek bir hayli zor oluyor. Bu tür kadınlarla bugüne kadar karşılaşmadıysanız hazırlıklı olmanızda fayda var, çünkü elbet bir gün siz de birbirinden ilginç davranışlar içerisinde olan kadınlara denk geleceksiniz. Bu davranışları önceden bilmeniz ise kısa süreli şoklar yaşamanıza engel olacaktır. İşte hiç ummadığınız 3 kadın modeli;

  • Kadınlar hayalperest varlıklardır. Duygusallıkları hep üst safhalarda yaşarlar. Hayalini kurdukları an geldiğinde ise bu an hiç bitmesin moduna geçerler. Bu mod oldukça ilginçtir. Bitmesini istemediği o an geldiğinde duygusallık tavan yapar ve zamanın durması için standby konumuna geçerler. Bu süre asgari 5 dakika, azami ise 20 dakika sürebilir. Bu an hiç bitmesin dediğinde size sarılır, tüm ağırlığını size verir, tim enerji tüketimini minimuma indirir, gözlerini kapatır ve sessizliğe bürünür. O süre geçene kadar siz nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. Ancak sizin için en doğru yol kadın kendine gelene kadar olduğunuz modan hiç çıkmamanız, nefes alışverişlerinizi yavaşlatmanız ve onun o modan çıkışını beklemenizdir.
  • Kadınların zevklerini anlamakta en az onları anlamak kadar zordur. Bu nedenle onlara özel günlerde hediye almak erkekleri bir hayli yorar. Maalesef ki büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde aldığınız tüm hediyeler ertesi günü değiştirilir. Sizin çok beğenerek aldığınız ve ona çok yakışacağını düşündüğünüz bir kazağı sadece o gün paket yaptırırken görürsünüz. Hediyeyi aldığında çok beğendiğini söyleyen kadın ertesi günü hiç acımadan kazağı o mağazadaki bambaşka şeylerle değiştirir.
  • Kadınların çoğu çok konuşur ve sürekli sorular sorar. Özellikle erkeklerin ilgisi olmayan konularda saçma sapan birçok soruyu peş peşe sorabilirler. Konu ile ilgili bilgisi ve fikri olmayan erkekler ise genellikle nasıl cevap vermeleri gerektiğini bilemezler. Çünkü onlar cevap verseler de vermeseler de bu tür soruların sonu hep kadınların küsmesi ve kızması ile biter. Cevap vermezseniz ilgilenmeyen kişi olursunuz. Cevap verdiğinizde ise bilmediğiniz bir konu olduğu için kadının hoşuna gitmeyecek bir yorum yaparsınız yine kaybedersiniz.

24roids.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir