Helen Harper’la biz bize özgürlüğü teknoloji ile buluşturdu

helen-harper

Kadınların adet dönemlerini mobil olarak takip edecek Helen Harper’la Biz Bize, farklı ve sıra dışı özellikleri ile kullanıcılarının vazgeçilmezi olacak. Kadınları en iyi anlayan uygulama Helen Harper’la Biz Bize iOS (ipad, iphone vs.) işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde kullanılacak. 

Helen Harper Ürün Müdürü Nurdan Dinç, Helen Harper’la Biz Bize’yi hayata geçirirken, Helen Harper’ın ‘Hayatı Özgürce Yaşa’ sloganından yola çıktıklarını söyledi. Kadınların adet dönemlerini masaüstü takvimlerine işaretleyerek ya da farklı yerlere not alarak takip etmeye çalıştıklarına dikkat çeken Nurdan Dinç, “Ancak hayat artık çok hızlı. Hepimiz sürekli hareket halindeyiz. En yakın dostlarımız ise akıllı telefonlarımız, tabletlerimiz… Doğum günleri, diğer özel günler, toplantılar gibi her türlü detayı onlarla izliyoruz. Helen Harper’la Biz Bize kadınların epeyce zorlandığı özel günlerini takip etmelerini sağlarken eğlenceli, farklı ve sıra dışı içeriği ile en sık kullanılan uygulamalardan biri olacak” diye konuştu. 

Helen Harper’la Biz Bize uygulamasının, Apple App Store’dan telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirilebileceğini ifade eden Nurdan Dinç, uygulamanın içeriğini şöyle anlattı: “Helen Harper’la Biz Bize uygulamasının ‘Kelebek Günlerim’ bölümünde kullanıcılar özel günlerini takvim üzerine işaretleyip, bir sonraki ay hangi tarihlerde özel günlerinin başlayacağını görebilecek. Eğer bir sonraki adet tarihleri, normalden önce ya da sonra olur ise kullanıcılar bu değişikliği de takvime işleyerek, sıradaki PMS dönemleri için daha net bir tarih alma şansı yakalayacak. Kelebek Günlerim kadınların ovülasyon dönemlerini de görmelerini sağlayarak hamile kalmak isteyenler için en ideal, istemeyenler için ise en riskli günleri tespit etmelerini sağlayacak.” Helen Harper’la Biz Bize’de ‘ürünler’ sayfasının da yer aldığını anlatan Nurdan Dinç, bu bölümde Helen Harper’ın tüm ürün portföyü hakkında bilgi alınabildiğini, ürünlerin üzerine tıklandığında da Ontex’in e-ticaret sitesi bebekbezim.com’a yönlendirilerek sipariş verebildiklerini söyledi. 

Helen Harper’la Biz Bize’nin ‘Sihirli Kelebek’ olarak adlandırdıkları en eğlenceli bölümünde ise kullanıcıların hayatla ilgili merak ettikleri sorulara cevap alabileceklerini ifade eden Nurdan Dinç, “Siz hiç tavşanlara niyet çektirdiniz mi? Sokaklarda sıkça gördüğümüz eğlenceli aktiviteyi Helen Harper’la Biz Bize’ye taşıdık. Helen Harper’la Biz Bize kullanıcıları hayatları ile ilgili bir soru sorarak, telefonlarını hafifçe salladıklarında sorularının cevabını eğlenceli bir şekilde alacak” dedi. 

Helen Harper’la Biz Bize’de özellikle kadınların her gün sıkı bir şekilde takip ettiği burç yorumlarına ünlü astrolog Hande Kazanova’yla birlikte farklı bir yorum getirdiklerini vurgulayan Nurdan Dinç, sözlerini şöyle sürdürdü: 
“Hande Kazanova’yla Ayın İzinde bölümünde adet dönemlerimizle çok ilgili olan ‘ay takvimi’ni baz aldık. Çünkü özel günlerimiz ayın hareketleriyle paralel ilerliyor ve ay dönümlerinde adet oluyoruz. Üstelik gel-git hareketlerinden de görebileceğimiz gibi sular ayın hareketinden çok etkileniyor. Zaten vücudunun yüzde 75’inden fazlası su olan insanın ayın hareketlerinden etkilenmemesi mümkün değil. Hande Kazanova da Helen Harper’la Biz Bize’de burçları aydan aldıkları etkiler çerçevesinde yorumluyor. İki buçuk günde bir açı değiştiren ‘Ay’ın içinde olduğu burcun, tüm burçlar üzerindeki etkilerini detaylı olarak anlatıyor.” 

Helen Harper’la Biz Bize uygulamasının Helen Harper’ın sosyal medya ajansı Workattack tarafından hayata geçirildiğini ifade eden Nurdan Dinç, uygulamanın yakın gelecekte Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanılacağını vurguladı. 

Ontex Türkiye Pazarlama Müdürü Müge Hasbay Öztunç’un Ontex ve hijyenik ped pazarının gelişimi ile ilgili bilgi paylaştığı Helen Harper’la Biz Bize uygulamasının lansmanı, Astrolog Hande Kazanova’nın ay takvimine göre burç yorumlarıyla renklendi. Helen Harper’la Biz Bize tanıtım toplantısı Nefes Terapisti Elif Şandan Doygun’un adet döneminde doğru nefes, nefes teknikleri ve kahkaha yogası ile rahatlama eğitimiyle sona erdi.

Kaynak: Kurumsalhaberler.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir