Garage Hair Repair Studio Nişantaşı ve Levent’ten sonra Caddebostan’da açıldı

Her kadın sağlıklı, parlayan ve bakımlı saçlara sahip olmak ister. Saçınızın  sağlığını korumak için, saçınızı yıkarken ya da bakım uygularken seçeceğiniz ürünlere özen göstermeniz gerekir. Saçlar için oldukça faydalı olması nedeniyle aloe vera içeren ürünler kullanarak saçlarınızın sağlığına kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

en-iyi-kadin-kuaforu

Aloe vera saçları beslemekle birlikte, aşırı yağlanmaları önlüyor ve kepeği yok etmekte etkili oluyor. Saçların dökülmesini engellemenin yanı sıra çok daha hızlı saçların uzamasını sağlıyor.

Özellikle boyadan, röfleden fazla yıpranmış saçlar çok daha itinalı bakım istemekte. Yıpranmış  profesyonel ellerde bakım görmesi saçların sağlığı açısından oldukça önemli.

Saçınız için kullanabileceğiniz Garage Organics Hair Repair serisi saçlarınızın sadece gerçek ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış ve oldukça sade. Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı saç ürünleri markası, saç tasarımı alanında getirdiği yenilikçi vizyon ile tanınan Ahmet Çoban tarafından yaratıldı. Ahmet Çoban ve ekibinin yeni adresi Garage Hair Repair Studio bünyesinde ilk olarak kullanımına başlanan Garage Organics Markası tamamen saçın gerçek ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ve dünyanın en prestijli organik ürün sertifikaları’ndan ETKO’ya sahip.

Garage Organics Hair Repair Serisi organik şampuan alışılagelmiş tüm markaların aksine saç bakımı sürecini, kesim, boyama vs. gibi işlemlerin öncesinden başlatarak saçı tüm bu uygulamalara güçlendirerek hazırlıyor. Bu sayede saçlar tüm işlemlerden daha az zarar görüyor.  İsminden de anlaşılacağı gibi bu ürün serisi Ahmet Çoban’ın saç tasarım vizyonuna uygun olarak saçınızı tamir ederek, doğal olarak en iyi versiyonuna sahip olmanızı hedeflemekte.

Garage Hair Repair Studio Nişantaşı ve Levent’ten sonra Caddebostan’da da açıldı. Garage Hair Repair Studio saçlarınızın daha bakımlı ve sağlıklı olması için güvenebileceğiniz en doğru adreslerden biri.

Garage Organics Hair Repair Serisi (Garage Organics Hair Repair Shampoo, Garage Organics Hair Serum, Garage Organics Hair Balm) ve yapılan işlemler hakkında daha detaylı bilgi almak için https://garageorganics.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Garage Organics Hair Repair Shampoo içeriğinde bulunan %70 Aloe vera ile saç derisinin Ph seviyesini dengeliyor, saç derisinin hücre yenilemesine yardımcı oluyor. Garage Organics Hair Serum içeriğinde bulunan yoğun hindistancevizi yağı ile saçı besliyor, gelişimini destekliyor ve kolay şekil almasını sağlarken kepeğe de engel oluyor. Garage Organics Hair Balm ise, içeriğindeki yoğun Tiare bitkisi sayesinde saç tellerine tek tek ulaşıyor ve tamir ediyor.

 

2 Comments

  1. filiz

    11/07/2017 at 06:10

    bu kuaför hakkında hem kişisel deneyimim hem de internette benim gibi şikayetçi olanların yorumlarını okuduktan sonra buraya kesinlikle gitmeyin derim. ünlü değilseniz hiçbir öneminizin olmadığı kuaför. para tuzağı ve ayrıca saygısızlık saygısızlık saygısızlık. paranızla rezil olmayın ve saçlarınıza yazık gerçekten.

  2. Erkek saç modelleri

    30/12/2017 at 17:48

    Erkeklere hizmet vermiyor sanirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir