Eşinize alabileceğiniz Babalar Günü hediye önerileri

Babalar Günü yaklaşıyor. Bir çocuğunuz olsun veya olmasın, bu kadınların babalar gününde eşlerine hediye almalarına bir engel değil. Dünyanın en mükemmel babasına veya her daim bir baba adayı olan eşinize hediyelerin en güzel ve özelini almak için çok fazla zamanınız kalmadı. Sizde erkeklere hediye almak zor diye düşünenlerdenseniz tedirgin olmanıza gerek yok. Zira artık erkeklere hediye almak o kadar da zor değil. Onlar için de özel düşünülen ve üretilen birçok hediye alternatifi mevcut. Sizlere fikir olması açısından bazılarını yazımızda paylaşmak istiyoruz. İşte eşinize alabileceğiniz babalar günü hediye önerileri;

• Eğer eşinizin sürekli takım elbise giymeyi gerektiren bir işi varsa, şüphesiz ki onun için alacağınız en özel hediye kol düğmeleri olacaktır. Ancak klasik kol düğmelerinden bahsetmiyoruz. Artık birçok firma, altın ve gümüş kol düğmelerine isim yazıyor. Eşinize özel, onun adından oluşan kol düğmeleri ömür boyu özenle saklanacak en güzel hediyelerde biri.

kol-dugmesi
• Yine yoğun iş temposu içerisinde koşturan bir eşiniz varsa, her daim masasında duran ve en önemli kâğıtlara imza atacağı kalemi neden siz almayasınız? Kalem üreten firmalarda bunun farkına çoktan vardılar ve birbirinden özel kalemler üretmeye başladılar.

siyah-cakmak
• Malumunuz üzere birçok erkek sigara kullanıyor. Ve sigara kullanan erkeklere bayanlar tarafından alınan en özel hediyelerden biri kaliteli çakmaklar. Belirli markaların özel seri çakmakları, eşinizin hobilerine uygun işlemeler ve desenlerle sizleri bekliyor.

cuzdan
• Eğer eşinize aldığınız hediyeler her daim sizi hatırlatsın istiyorsanız bu Babalar Günü’nde ona cüzdan alabilirsiniz. Ancak tabi ki öyle sıradan bir cüzdandan bahsetmiyoruz. Üzerine eşinizin adını ve soyadını işlettireceğiniz deri cüzdanlardan tercih edebilirsiniz.

• Erkeklerin aksesuar kullanımları son derece kısıtlı. Ancak yaşı ne olursa olsun her erkeğin vazgeçemediği tek aksesuar saatler. Kaliteli bir saat, erkeklerin tarzını ortaya koyar. Sürekli kullanılan saatler, sizi her daim hatırlaması ve kalıcı olabilmesi adına çok uygun bir hediye.

pijama
• Alışveriş yapmaktan hiç hoşlanmayan erkeklerin giyim konusunda hızlıca ihtiyaçlarını giderdiklerini gözlemliyoruz. Ancak alışveriş yaparken akıllarına gelmeyecek şeylerden biri pijama takımları. Siz bu Babalar Günü’nde eşinize, ona günün bütün yorgunluğunu unutturacak son derece rahat bir pijama takımı alabilirsiniz.

• İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz bazı firmalar, gönderilen resimler ve yazılarla birçok farklı ürün üzerine baskı yapabiliyorlar. Bu tür bir hediye seçmek istiyorsanız, eşinize ait özel bir fotoğrafı bu sitelere göndererek, onun için özel bir yastık, bir kupa veya bir duvar saati hazırlatabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir