Beko’da Değişimi İndirimlerle Yaşayın

beko-degisim-kampanyasi

Logosunu yenileyerek yeni bir başlangıca imza atan Beko, özel indirimleriyle herkese bu heyecanı yaşatıyor. Beko, değişim kampanyası ile eski ürününü getirenlere son model Beko beyaz eşyaları benzersiz avantajlarla sunuyor.
Eski çamaşır makinesini yenilemeyi düşünenler yaşadı. Beko’nun değişim kampanyası, benzersiz indirimleri ve özel ödeme seçenekleri ile yüzünüzü güldürüyor. Elinizdeki çamaşır makinesini getirip yepyeni, son teknoloji çamaşır makinelerini 350 TL’ye varan indirimlerle evinize götürebilirsiniz. Kurutmalı Çamaşır makinelerinde ise 130TL indirim var.

Hassas çamaşırlarınızı gönül rahatlığı ile yıkamak istiyorsanız, evinizdeki eski makinenizi Beko’nun donanımlı çamaşır makineleriyle değiştirme zamanı gelmiş demektir. Beko çamaşır makineleri her kumaş türüne uygun programları ve geniş iç hacmi ile beklentilerinizi tamamıyla karşılıyor.

A+++ enerji sınıfı ile düşük enerji tüketimi sağlayan Beko Çamaşır makineleri, ekodeterjan sistemi, Hi-tech rezistans ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Ekodeterjan sistemi, su alımı sırasında deterjan kaybını önleyerek etkin deterjan kullanımı sağlarken, Hi-tech rezistans suyu ısıtmak için geleneksel yöntemlere göre daha az enerji harcıyor ve özel kaplamasıyla çamaşır makinesinin ömrünü uzatarak performansını arttırıyor.

Beko kurutmalı çamaşır makinesi ise hem yerden hem de zamandan kazandırıyor. Havalı kurutma teknolojisi sayesinde, nemi yoğuşturmak için soğuk hava kullanırken kurutma için suya ihtiyaç duymuyor. Böylece kurutma için harcanacak su tüketimi en aza indirilmiş oluyor. Ayrıca gerek duyulduğunda tek seferde 6 kg çamaşırı otomatik olarak yıkayıp kurutabilmesi en büyük artısı.

Eğer yeni bir çamaşır veya kurutmalı çamaşır makinesi almak istiyorsanız Beko’nun birbirinden güzel ve donanımlı makineleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik 350 TL’ye varan indirimlerle son model çamaşır makinesine kavuşma fikri keyfinizi yerine getirecek.

Beko’nun bu güzel fırsatından yararlanmak ve beyaz eşya kampanyaları hakkında bilgi almak için Beko mağazalarını ve www.beko.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir